11+ Adnan Oktar Ceylan Pictures

11+ Adnan Oktar Ceylan Pictures

11+ Adnan Oktar Ceylan Pictures. Kediciklerden ceylan özgül, adnan oktar'ın yanından kaçarken ortaya yeni iddialar da atıldı. 'adnan oktar'la seviştin mi?' sorusuna ceylan özgül'den olay cevap!

Adnan Oktar'ın kedicikleri birbirine düştü! (Ceylan Özgül ...
Adnan Oktar'ın kedicikleri birbirine düştü! (Ceylan Özgül … from i.pstimaj.com

Adnan oktar ve tayfasının gözaltına alınmasının ardından ceylan özgül merak konusu oldu. Adnan oktar grubundan ayrılan ceylan özgül, bazı internet sitelerinde kendisi hakkında hakaret içerikli yorumlar yaptığı iddiasıyla adnan oktar'ın kardeşi kenan oktar'dan şikayetçi oldu. Eski kedicik ceylan özgül, adnan oktar ve örgütünü anlattı kanalımıza abone olmayı.

Tehdit aldığını söylen ceylan özgül, adnan oktar'ı harun yahya olarak tanıdığını söyledi.

2017 yılında adnan oktar grubundan ayrıldığını ifade eden ceylan özgül, operasyondan memnun adnan oktar ve kediciklerine yönelik düzenlenen operasyonlar bir anda türkiye'nin gündemine oturdu. 2017 yılında adnan oktar grubundan ayrıldığını ifade eden ceylan özgül, operasyondan memnun adnan oktar ve kediciklerine yönelik düzenlenen operasyonlar bir anda türkiye'nin gündemine oturdu. Adnan oktar'ın abisi kenan oktar ve eski kedicik ceylan özgül, beyaz tv ekranlarında karşı karşıya geldi. Tehdit aldığını söylen ceylan özgül, adnan oktar'ı harun yahya olarak tanıdığını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.