31+ Adnan Oktar Son Hali Pics

31+ Adnan Oktar Son Hali Pics

31+ Adnan Oktar Son Hali Pics. İstanbul merkezli operasyonda tutuklanan adnan oktar'ın, cezaevinden son fotoğrafı meydana çıktı. Adnan oktar ve grubuna yönelik i̇stanbul cumhuriyet başsavcılığı tarafından yaklaşık 10 ay önce yapılan operasyon kapsamında önce oktar'ın da aralarında bulunduğu 168 kişi, 2.

Adnan Oktar'ın Kedicikleri İlk Halleri ile ŞAŞIRTTI ...
Adnan Oktar'ın Kedicikleri İlk Halleri ile ŞAŞIRTTI … from i.ytimg.com

Kamuoyunda adnan hoca olarak bilinen adnan oktar, ve grubuna yönelik yapılan operasyonda 8 ay önce tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Adnan oktar'ın kilo verdiği ve saçlarının iyice beyazladığı dikkatlerden kaçmadı. Adnan oktarın cezaevindeki şaşırtan son hali!

Adnan oktar 'ın hapisteki son hali şaşırttı.

Hakkında yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan adnan oktar'ın cezaevindeki son haline ilişkin fotoğraflar ortaya çıktı. Adnan oktar ile grubuna yönelik başlatılan soruşturma kapsamında 5 ay önce operasyon yapıldı ve bu operasyon kapsamında adnan oktar 'ın da aralarında olduğu 168 kişi, ikinci operasyonda ise 7 kişi tutuklanmıştı. Adnan oktar'ın kilo verdiği ve saçlarının iyice i̇ki farklı fotoğrafı sızan adnan oktar'ın saçlarını ve sakallarını kısalttığı gözlerden kaçmazken verdiği kilolarla son hali 'çöktü' yorumlarına neden oldu. Son olarak aktarılan bilgilerde adnan oktar'ın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.