44+ Adnan Oktar Ve Ceylan Pics

44+ Adnan Oktar Ve Ceylan Pics

44+ Adnan Oktar Ve Ceylan Pics. Eski kedicik ceylan özgül adnan oktar'dan nasıl kaçtığını anlattı. Özgül, adnan oktar grubundan kaçtığını söyledi, çarpıcı iddialarda bulundu.

Eski Kedicik Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın Gözaltına ...
Eski Kedicik Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın Gözaltına … from hunattv.com

Aile mahkemesi, adnan oktar ve didem ürer'in de aralarında yer aldığı bir çok kişi hakkında uzaklaştırma kararı verdi. Adnan oktar ve örgütüne yapılan soruşturmada müşteki ve tanık sıfatıyla verdikleri ifadeleriyle operasyonun önemli parçası olan. Adnan oktar ceylan özgül'ün yalan beyanlarını belgeleyen kamera görüntüleri̇ni̇ ve whatsapp yazişmalarini tv'de.

Türkiye'nin konuştuğu adnan oktar örgütüne yönelik operasyona dair twitter hesabından açıklama yapan ceylan özgül şunları kaydetti.

Adnan oktar'ın en bilinen 'kediciklerinden' ceylan özgül, adnan oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını ifade etmişti. Adnan oktar grubundan ayrılan ceylan özgül, 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyor. Kedicik ceylan özgül 'den adnan oktar açıklamaları | yeni. Ceylan özgül adnan oktar'ı öve öve bitiremedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.