49+ Ceylan Özgül Adnan Oktar Kedicikleri Images

49+ Ceylan Özgül Adnan Oktar Kedicikleri Images

49+ Ceylan Özgül Adnan Oktar Kedicikleri Images. Adnan oktar'ın en bilinen 'kediciklerinden' ceylan özgül, adnan oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını ifade etmişti. Adnan oktar grubundan 2017 yılında ayrılan ceylan özgül, 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyor.

Eski kedicik Ceylan gözaltı haberini kutladı
Eski kedicik Ceylan gözaltı haberini kutladı from i.azonceoldu.com

Eski kediciklerden ceylan özgül'den ve adnan oktar'a çok yakın bir isim olan hüma babuna'dan adnan oktar paylaşımları yaptı. Beyaz magazin programına konuk olan adnan oktar'ın abisi kenan oktar canlı yayında eski kedicik ceylan özgül'e böyle şantaj. Beyaz magazin programına konuk olan adnan oktar'ın abisi kenan oktar canlı yayında eski kedicik ceylan özgül'e böyle şantaj.

Adnan oktar ve 235 müridinin gözaltına alındığı operasyonda küçük yaştaki kız çocuklarına cinsel.

Peki, adnan oktar'dan kaçan eski kedicik ceylan özgül kimdir? Cnn türk'te yer alan habere göre, ceylan özgül, adnan oktar'ın yanından kaçmış ve oktar ile ilgili birçok iddialarda bulunmuştu. Oktar, eğer karara uymazsa hapis cezası alacak. Eski kediciklerden ceylan özgül'den ve adnan oktar'a çok yakın bir isim olan hüma babuna'dan adnan oktar paylaşımları yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.