View Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan PNG

View Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan PNG

View Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan PNG. Oktar'ın gözaltına alınmasının ardından eski kedicik ceylan özgül sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaptı ve daha çok şeyin ortaya çıkacağını ifade etti. İddianın sahibi oktar'ın en çok 'bilinen' kediciklerinden ceylan özgül.

Adnan Oktar'ın kediciği Ceylan Özbudak - Foto Galeri ...
Adnan Oktar'ın kediciği Ceylan Özbudak – Foto Galeri … from img.gazetesok.com

Oktar'ın gözaltına alınmasının ardından eski kedicik ceylan özgül sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaptı ve daha çok şeyin ortaya çıkacağını ifade etti. Adnan oktar'ın popüler 'kediciklerinden' biri olan ceylan özgül, adnan oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia edilmişti. Gözde kediciğin çamlıca'da sıradan bir apartman dairesinden firar etmesi, 'sürgünde miydi?' sorusunu akıllara getirdi.

Ceylan özgül, adnan oktar'ın kediciklerinin vitrin yüzüydü.

Adnan oktar'ın yanından kaçtığını öne süren ceylan özgül, ortaya çıkan ses kaydında bahçeye çıkış izni alabilmek için üzerimde pijamalarım ve ayağımda terliğimle çıktım, oradan kaçtım dedi. Adnan oktar'ın yanına gelmeden önceki ve sonraki hayatını anlatan ceylan özgül hala tehdit aldığını belirtti. Yaptığı açıklamalarla bir anda gündemi değiştiren adnan oktar'ın kediciklerinden ceylan özgül, dikkat çeken açıklamalarına devam ediyor. Ceylan özgül, adnan oktar'ın kediciklerinin vitrin yüzüydü.

Leave a Reply

Your email address will not be published.